Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 2 kwietnia 2025 13:18

Stojaki na drewno kominkowe

Stojaki na drewno kominkowe marki Hormann kupisz w Lublinie. Produkt w dziewięciu kolorach oferuje firma Lubelskie Bramy.
Stojaki na drewno kominkowe

Autor: HORMANN KG

Właściciele kominków i kotłów na drewno kawałkowe doskonale wiedzą, jak ważne jest zabezpieczenie takiego paliwa przed opadami atmosferycznymi. Układanie drewna w stosy nakryte różnymi plandekami czy pod okapem dachu to rozwiązanie uciążliwe i często mało efektywne. Gotowe stojaki na drewno ułatwiają przechowywanie paliwa, zabezpieczając je przed zamakaniem.

 

Trwałe stojaki marki Hormann, które wykonane są z ocynkowanej ogniowo blachy stalowej, oferuje firma Lubelskie Bramy. Oferta obejmuje stojaki na drewno kominkowe wykonane w różnym stylu, w wielu kolorach i wymiarach. W standardzie produkt dostępny jest w dziewięciu kolorach, opcjonalnie zaś w dowolnym kolorze z palety RAL. Dzięki temu prawie każdy właściciel domu jednorodzinnego może wybrać model, który będzie pasował do aranżacji otoczenia na jego działce. W dodatku producent może wykonać stojak według indywidualnego pomysłu zamawiającego.

 

Stojaki na drewno kominkowe można łączyć z domkami ogrodowymi na narzędzia zarówno pod względem koloru, jak i stylistyki, ponieważ tworzą spójną całość pod względem wyglądu i wymiarów. Dzięki dodatkowym akcesoriom latem stojaki umożliwiają bezpieczne przechowywanie mebli ogrodowych, grilla lub narzędzi ogrodniczych.

 

Oprac. Redakcja na podst. materiałów firmy Hormann KG


Lubelskie Bramy
Wojciechowska 54, (plac budowlany "Zimne Doły")
20-704 Lublin
+48 508-608-342. +48 501-049-536
www.lubelskiebramy.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zeciaTreść komentarza: Kocioł na pellet i drewno to praktyczne rozwiązanie dla otwartych na opcje. Drewno jest ekonomiczne, szczególnie własne, a pellet wygodny – automatyczne spalanie, jak w Ogniwo Duo, oszczędza czas. Efektywność powyżej 87% i niska emisja to zalety, jeśli opał jest suchy i system zoptymalizowany. Inwestycja (od 12 tys. zł) zwraca się z dotacjami i tańszym ogrzewaniem. Potrzebna jest jednak przestrzeń na paliwo i trochę pracy – załadunek drewna, czyszczenie. To dobra propozycja dla tych, co łączą ekologię z budżetem, ale wymaga planowania i konserwacji. Dla osób z dostępem do drewna i cierpliwością to sensowny wybór, który daje ciepło i niezależność energetyczną. https://www.nowin.pl/2025/03/23/kociol-dwupaliwowy-czy-jednopaliwowy-porownanie-systemow-grzewczych-dla-domu/Data dodania komentarza: 23.03.2025, 12:39Źródło komentarza: Kocioł na drewno czy kocioł na pellet?Autor komentarza: JarominskiTreść komentarza: To jest super sprawa. Szybko się kładzie. Nawet samemu. Mam w domu własnie te płytki i sam kładłem. Genialnie proste. Myślałem, że nie dam rady a tu poszło bez problemu. Fajnie to wymyślili.Data dodania komentarza: 12.07.2021, 19:50Źródło komentarza: Elastyczny klinkier ELABRICK – niezwykła okładzina fasad  Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Dobrze opisany artykuł. W moim przypadku sprawdziła się firma TS-Koncept budowa domów LublinData dodania komentarza: 4.02.2021, 11:56Źródło komentarza: Prawidłowy montaż kominów systemowychAutor komentarza: Piotrek W.Treść komentarza: Osobiście jestem zdecydowanym zwolennikiem pokryć dachowych z blachy. Dobra blachodachówka wyglądem nie odbiega od tradycyjnej dachówki, a co do spraw technicznych - sam mam blachodachówkę od kilku długich lat (z firmy Regamet) i nic, w sensie ani rdza, ani przeciekanie czy jakiekolwiek inne problemy się z nią nie dzieją. I wydaje mi się, że nie jestem tu wyjątkiem. A że warto co jakiś czas poddawać taki dach renowacji? To inna sprawa, ale i nie jakiś wielki problem.Data dodania komentarza: 30.07.2020, 17:36Źródło komentarza: Jak zabezpieczyć dach przed rdzą