Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 2 kwietnia 2025 13:27

Porządek w domu i ogrodzie – systemy przechowywania marki Hormann

Systemy przechowywania to istotny element wyposażenia każdego domu, ale nie tylko. Bardzo przydają się również w ogrodzie. Wiedzą o tym wszyscy, którzy zaczęli przygodę z własną działką.
Porządek w domu i ogrodzie – systemy przechowywania marki Hormann

Autor: HORMANN KG

Przechowywanie sprzętu ogrodniczego i narzędzi, których używamy do pielęgnacji przydomowej zieleni, może być sporym wyzwaniem. Kosiarki, grabki, motyczki, szpadle, gleborgryzarki, łopatki, odchwaszczacze, spryskiwacze… Gdzie to wszystko magazynować, żeby było pod ręką, gdy akurat jest potrzebne, a jednocześnie nie przeszkadzało, gdy praca zostanie wykonana. Rzadko o tym myślimy podczas budowy domu i dlatego najczęściej sprzęt ogrodniczy przechowujemy w garażu. Im go więcej, tym trudniej o porządek w garażu. Zdarza się, że zaparkowanie samochodu staje się prawdziwą sztuką, a bywa i tak, że garaż przekształca się w komórkę, a dla auta stawiamy wiatę albo drugi garaż.

Problemów z przechowywaniem sprzętu ogrodniczego i narzędzi do domowego użytku możemy uniknąć, stawiając w ogrodzie domek ogrodowy. Możemy skonstruować go sami albo zakupić gotowy. Na szczęście są już takie rozwiązania, proponuje je między innymi firma Hormann. Jej domki ogrodowe są nie tylko trwałe i praktyczne, ale też stylowe. Producent oferuje ponadto możliwość wykonania domku zaprojektowanego indywidualnie.

Domki ogrodowe Hormann – dlaczego warto?

  • Fabrycznie zmontowane elementy pozwalają na łatwy i szybki montaż.
  • Duża stabilność dzięki stalowej konstrukcji ramowej i użyciu blachy grubszej niż inne dostępne na rynku.
  • Brak ostrych krawędzi (bezpieczne dla dzieci).
  • Komfortowa wysokość przejścia i szerokie drzwi.
  • 3 wymiary do wyboru.
  • W komplecie z aluminiową ramą podłogową bez dopłaty.
  • Wiele możliwości aranżacji kolorystycznych – blacha malowana proszkowo.
  • Praktyczne wyposażenie dodatkowe
  • 20 lat gwarancji.
  • W 100% neutralne dla klimatu – w procesie produkcyjnym firma Hormann wykorzystuje energię z OZE, a pozostałą emisję kompensuje, wspierając ochronę klimatu.

Lubelskie Bramy
Wojciechowska 54, (plac budowlany "Zimne Doły")
20-704 Lublin
+48 508-608-342. +48 501-049-536
www.lubelskiebramy.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zeciaTreść komentarza: Kocioł na pellet i drewno to praktyczne rozwiązanie dla otwartych na opcje. Drewno jest ekonomiczne, szczególnie własne, a pellet wygodny – automatyczne spalanie, jak w Ogniwo Duo, oszczędza czas. Efektywność powyżej 87% i niska emisja to zalety, jeśli opał jest suchy i system zoptymalizowany. Inwestycja (od 12 tys. zł) zwraca się z dotacjami i tańszym ogrzewaniem. Potrzebna jest jednak przestrzeń na paliwo i trochę pracy – załadunek drewna, czyszczenie. To dobra propozycja dla tych, co łączą ekologię z budżetem, ale wymaga planowania i konserwacji. Dla osób z dostępem do drewna i cierpliwością to sensowny wybór, który daje ciepło i niezależność energetyczną. https://www.nowin.pl/2025/03/23/kociol-dwupaliwowy-czy-jednopaliwowy-porownanie-systemow-grzewczych-dla-domu/Data dodania komentarza: 23.03.2025, 12:39Źródło komentarza: Kocioł na drewno czy kocioł na pellet?Autor komentarza: JarominskiTreść komentarza: To jest super sprawa. Szybko się kładzie. Nawet samemu. Mam w domu własnie te płytki i sam kładłem. Genialnie proste. Myślałem, że nie dam rady a tu poszło bez problemu. Fajnie to wymyślili.Data dodania komentarza: 12.07.2021, 19:50Źródło komentarza: Elastyczny klinkier ELABRICK – niezwykła okładzina fasad  Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Dobrze opisany artykuł. W moim przypadku sprawdziła się firma TS-Koncept budowa domów LublinData dodania komentarza: 4.02.2021, 11:56Źródło komentarza: Prawidłowy montaż kominów systemowychAutor komentarza: Piotrek W.Treść komentarza: Osobiście jestem zdecydowanym zwolennikiem pokryć dachowych z blachy. Dobra blachodachówka wyglądem nie odbiega od tradycyjnej dachówki, a co do spraw technicznych - sam mam blachodachówkę od kilku długich lat (z firmy Regamet) i nic, w sensie ani rdza, ani przeciekanie czy jakiekolwiek inne problemy się z nią nie dzieją. I wydaje mi się, że nie jestem tu wyjątkiem. A że warto co jakiś czas poddawać taki dach renowacji? To inna sprawa, ale i nie jakiś wielki problem.Data dodania komentarza: 30.07.2020, 17:36Źródło komentarza: Jak zabezpieczyć dach przed rdzą