Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 3 kwietnia 2025 12:08

Brama garażowa RenoMatic – innowacje w zasięgu ręki

Nowoczesne bramy garażowe muszą sprostać wielu oczekiwaniom. Klienci oczekują, że będą nie tylko solidne i trwałe, ale będą też chronić dom przed stratami ciepła, łatwo i bezpiecznie się otwierać. Muszą spełniać również ich oczekiwania estetyczne.
Brama garażowa RenoMatic – innowacje w zasięgu ręki

Autor: HORMANN

Z myślą o tych wszystkich wymaganiach powstały bramy garażowe RenoMatic. Nowoczesne pod względem technicznym i atrakcyjne wizualnie. W ofercie firmy Lubelskie Bramy można zakupić je obecnie w promocyjnej cenie.

Brama garażowa RenoMatic – charakterystyka

RenoMatic to brama garażowa ze skrzydłem, które wykonane jest z segmentów pełnych o grubości 42 mm. Dzięki temu brama chroni budynek przed ucieczką ciepła przez garaż.

Brama dostępna jest w wielu wymiarach, co umożliwia zastosowanie jej praktycznie w każdym garażu. Klienci mają do wyboru modele, w których zastosowano przetłoczenia typu:

  • L (large) – bramy z powierzchnią Planar, Decocolor, Duragrain
  • M (medium) – bramy z powierzchnią Woodgrain i Decocolor.

 

 


UWAGA! Promocją objęte są bramy RenoMatic 2020 o wymiarach:

  • 2375 x 2000 mm;
  • 2375 x 2125 mm;
  • 2500 x 2000 mm;
  • 2500 x 2125 mm.

 

Do modeli objętych promocją klient otrzymuje w komplecie napęd ProLif 500.


Oczekiwania estetyczne, możliwość dopasowania bramy garażowej do elewacji zapewnia szeroka gama kolorystyczna, w jakiej oferowana jest RenoMatic. Zewnętrzne powierzchnie bramy z serii Woodgrain, Decocolor i Planar dostępne są w 8 kolorach, Duragrain – w 7. Powierzchnie wewnętrzne wszystkich modeli zostały ocynkowane w kolorze srebrnym i powleczone lakierem ochronnym.

ProLift 500 – napęd do bram objętych promocją

  • maksymalna siła ciągu i nacisku – 500 N;
  • maksymalna powierzchnia bramy – 7 m2;
  • bezpieczna częstotliwość radiowa – 433 MHz;
  • cichy mechanizm pasa zębatego;
  • w połączeniu z bramami garażowymi HORMANN badany i certyfikowany zgodnie z normą PN-EN 13241-1;
  • automatyczny układ zabezpieczający
  • sterowany za pomocą pilota 2-kanałowego.

 

ul. Wojciechowska 54 (plac budowlany "Zimne Doły")
20-704 Lublin
mobile: 508-608-324, 501-049-536
[email protected]
www.lubelskiebramy.pl


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zeciaTreść komentarza: Kocioł na pellet i drewno to praktyczne rozwiązanie dla otwartych na opcje. Drewno jest ekonomiczne, szczególnie własne, a pellet wygodny – automatyczne spalanie, jak w Ogniwo Duo, oszczędza czas. Efektywność powyżej 87% i niska emisja to zalety, jeśli opał jest suchy i system zoptymalizowany. Inwestycja (od 12 tys. zł) zwraca się z dotacjami i tańszym ogrzewaniem. Potrzebna jest jednak przestrzeń na paliwo i trochę pracy – załadunek drewna, czyszczenie. To dobra propozycja dla tych, co łączą ekologię z budżetem, ale wymaga planowania i konserwacji. Dla osób z dostępem do drewna i cierpliwością to sensowny wybór, który daje ciepło i niezależność energetyczną. https://www.nowin.pl/2025/03/23/kociol-dwupaliwowy-czy-jednopaliwowy-porownanie-systemow-grzewczych-dla-domu/Data dodania komentarza: 23.03.2025, 12:39Źródło komentarza: Kocioł na drewno czy kocioł na pellet?Autor komentarza: JarominskiTreść komentarza: To jest super sprawa. Szybko się kładzie. Nawet samemu. Mam w domu własnie te płytki i sam kładłem. Genialnie proste. Myślałem, że nie dam rady a tu poszło bez problemu. Fajnie to wymyślili.Data dodania komentarza: 12.07.2021, 19:50Źródło komentarza: Elastyczny klinkier ELABRICK – niezwykła okładzina fasad  Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Dobrze opisany artykuł. W moim przypadku sprawdziła się firma TS-Koncept budowa domów LublinData dodania komentarza: 4.02.2021, 11:56Źródło komentarza: Prawidłowy montaż kominów systemowychAutor komentarza: Piotrek W.Treść komentarza: Osobiście jestem zdecydowanym zwolennikiem pokryć dachowych z blachy. Dobra blachodachówka wyglądem nie odbiega od tradycyjnej dachówki, a co do spraw technicznych - sam mam blachodachówkę od kilku długich lat (z firmy Regamet) i nic, w sensie ani rdza, ani przeciekanie czy jakiekolwiek inne problemy się z nią nie dzieją. I wydaje mi się, że nie jestem tu wyjątkiem. A że warto co jakiś czas poddawać taki dach renowacji? To inna sprawa, ale i nie jakiś wielki problem.Data dodania komentarza: 30.07.2020, 17:36Źródło komentarza: Jak zabezpieczyć dach przed rdzą