Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 3 kwietnia 2025 12:08

Promocja na wybrane materiały brukarskie Semmelrock

​​​​​​​Promocja na wybrane materiały brukarskie Semmelrock trwa od 1 kwietnia. Firma dołączyła do akcji, którą pod nazwą Korzyści Murowane zorganizował Wienereberger. Klienci, którzy wezmą udział w promocji mogą zyskać nawet 3 500 zł.
Promocja na wybrane materiały brukarskie Semmelrock

Korzyści Murowane to promocja konsumencka. Uczestniczyć w niej mogą inwestorzy indywidualni, ale zakupy dla nich mogą zrealizować także wykonawcy, którzy mają zrealizować dla nich daną usługę. Promocją objęte są pustaki z ceramiki poryzowanej Porotherm i dachówka Koramic. 1 kwietnia br. do akcji Winerbergera dołączyła firma Semmelrock, wprowadzając do akcji wybrane materiały do utwardzania nawierzchni wokół domu.

Promocja na wybrane materiały brukarskie Semmelrock, zgodnie z regułami całej akcji, polega na zwrocie pieniędzy przelewem na konto klienta. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup materiałów z wszystkich trzech grup produktowych (pustaki, dachówka, materiały brukarskie), zwrot ten może osiągnąć wysokość nawet 3 500 zł.

Aby uzyskać korzyści oferowane w promocji, kupujący musi PRZED ZAKUPEM zarejestrować się na stronie Promocji i aktywować wybraną Promocję (zakup produktów Porotherm i/lub Koramic i/lub Semmelrock). Dopiero po rejestracji i aktywowaniu wybranej opcji klient dokonuje zakupu, po czym musi zarejestrować dokumenty potwierdzające zakup. W przypadku produktów Wienerberger uczestnicy mogą skorzystać z bezpłatnej usługi wyliczenia wszystkich niezbędnych na budowie produktów, a także z doradztwa technicznego.

Produkty objęte promocją kupić można w punkcie sprzedaży, który znajduje się się na liście oficjalnych partnerów handlowych Wienerberger i Semmelrock. Lista ta znajduje się na stronie Promocji – www.korzyscimurowane.pl.


 

Szczegóły i Regulamin na https://www.korzyscimurowane.pl


GDZIE KUPIĆ MATERIAŁY SEMMELROCK W LUBLINIE?

Lista polecanych firm


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zeciaTreść komentarza: Kocioł na pellet i drewno to praktyczne rozwiązanie dla otwartych na opcje. Drewno jest ekonomiczne, szczególnie własne, a pellet wygodny – automatyczne spalanie, jak w Ogniwo Duo, oszczędza czas. Efektywność powyżej 87% i niska emisja to zalety, jeśli opał jest suchy i system zoptymalizowany. Inwestycja (od 12 tys. zł) zwraca się z dotacjami i tańszym ogrzewaniem. Potrzebna jest jednak przestrzeń na paliwo i trochę pracy – załadunek drewna, czyszczenie. To dobra propozycja dla tych, co łączą ekologię z budżetem, ale wymaga planowania i konserwacji. Dla osób z dostępem do drewna i cierpliwością to sensowny wybór, który daje ciepło i niezależność energetyczną. https://www.nowin.pl/2025/03/23/kociol-dwupaliwowy-czy-jednopaliwowy-porownanie-systemow-grzewczych-dla-domu/Data dodania komentarza: 23.03.2025, 12:39Źródło komentarza: Kocioł na drewno czy kocioł na pellet?Autor komentarza: JarominskiTreść komentarza: To jest super sprawa. Szybko się kładzie. Nawet samemu. Mam w domu własnie te płytki i sam kładłem. Genialnie proste. Myślałem, że nie dam rady a tu poszło bez problemu. Fajnie to wymyślili.Data dodania komentarza: 12.07.2021, 19:50Źródło komentarza: Elastyczny klinkier ELABRICK – niezwykła okładzina fasad  Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Dobrze opisany artykuł. W moim przypadku sprawdziła się firma TS-Koncept budowa domów LublinData dodania komentarza: 4.02.2021, 11:56Źródło komentarza: Prawidłowy montaż kominów systemowychAutor komentarza: Piotrek W.Treść komentarza: Osobiście jestem zdecydowanym zwolennikiem pokryć dachowych z blachy. Dobra blachodachówka wyglądem nie odbiega od tradycyjnej dachówki, a co do spraw technicznych - sam mam blachodachówkę od kilku długich lat (z firmy Regamet) i nic, w sensie ani rdza, ani przeciekanie czy jakiekolwiek inne problemy się z nią nie dzieją. I wydaje mi się, że nie jestem tu wyjątkiem. A że warto co jakiś czas poddawać taki dach renowacji? To inna sprawa, ale i nie jakiś wielki problem.Data dodania komentarza: 30.07.2020, 17:36Źródło komentarza: Jak zabezpieczyć dach przed rdzą